Nie mozna wyświetlić animacji flash


Spis treści


Pozycjonowanie stron

Profesjonalne pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych to jeden z naszych głównych kierunków. Posiadamy duże doświadczenie, posiadamy własne narzędzia wspomagające cały proces, nie korzystamy z narzędzi ogólnodostępnych.

W naszej pracy wykorzystujemy głownie własne zaplecze do pozycjonowania klienta, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko reagować na zmiany algorytmów wyszukiwarek. Nie opieramy pozycjonowania na ogólnodostępnych systemach wymiany linków. Staramy się mieć nad całym procesem całkowitą kontrole, dzięki czemu jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do algorytmu wyszukiwarek na bieżąco.


Oprogramowanie potrzebne do optymalizacji oraz pozycjonowania tworzymy sami i jesteśmy w stanie reagować od razu w przypadku zmian w rankingu wyszukiwarek. Na życzenie klienta optymalizujemy istniejące systemy pod operację pozycjonowania.

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu w największych wyszukiwarkach na rynku, czyli:
Jesteśmy w stanie dostosować swoje działania optymalizacji i pozycjonowania pod wymagania klienta. Operacja pozycjonowania może być rozliczana według różnych kryteriów w zależności od indywidualnych ustaleń. W przypadku pytań prosimy o kontakt.
Często zadawane pytania:
- Co to jest pozycjonowanie stron?
- Na czym polega pozycjonowanie?
- Jakie są ceny pozycjonowania?
- Co to jest optymalizacja strony?
- Możliwe jest pozycjonowanie stron Flash?


Chatterbot - UrbiBotUrbiBot jest to system którego zadaniem jest symulacja naturalnej rozmowy chatowej. Oprogramowanie tego typu potocznie nazywane jest chatterbotem. Ilość zastosowań jest praktycznie ograniczona tylko wyobraźnią.


Nasze boty potrafią:
- zbierać informację
- udzielać odpowiedzi na różne pytania
- wyświetlać pomocnicze linki
- zadawać serię pytań i logować odpowiedzi
- pamiętać określony czas rozmówcę

  Czytaj więcej...